Dom kulture Kristalna kocka vedrine

Šetalište Vladimira Nazora 12
44 000 Sisak Hrvatska

OIB 64298008481

Tel. ++385 44 527 470
Fax. ++385 44 527 475

Napomena: fiksne linije od potresa nisu u funkciji.

INFO email
domkkv@domkkv.hr

Kazalište 21

Trg grada Heidenheima 3
44 000 Sisak Hrvatska

Tel. ++385 44 548 776

Napomena: fiksna linija od potresa nije u funkciji.

Ravnateljica

Tanja Tole Majstorović
ravnateljica@domkkv.hr
Gsm. 099/3543-366

Službenik za informiranje

Marijana Barišić
E-mail: marijana@domkkv.hr

Računovodstvo

Antonija Anić
Gsm. 099/387-0004
antonija@domkkv.hr

Suzana Selihar
Gsm. 099/387-0004
suzana@domkkv.hr

Odjel tehnike

Čedomir Marinković
Gsm. 091/1543-374
cedo@domkkv.hr

Kostimograf-scenograf

Danijela Gotal Grgurač
Gsm. 091/1543-390
danijela@domkkv.hr 

Filmska djelatnost i Stari klub

Saša Tadić
Gsm. 099/3624-685
sasa@domkkv.hr

Urednica programa za djecu i mlade

Tanja Tole Majstorović
Gsm. 099/3543-366
tanja@domkkv.hr

Urednik glazbeno-scenskog programa; voditelj Glumačke družine Kazališta 21

Silvije Vadla
Gsm. 099/4543-358
silvije@domkkv.hr

Voditelj programa za ples; voditelj Baletnog i Plesnog studija

domkkv@domkkv.hr

Stručni suradnik za glazbu

Branko Kužnar
Gsm. 099/4543-359
zan@domkkv.hr

Odjel marketinga

Marijana Barišić
Gsm. 091/1543-372
marijana@domkkv.hr

Jelena Jelić
Gsm. 099/4902-866
jelena@domkkv.hr

GALERIJA SV. KVIRIN

Tel. 044/527-479

Napomena: fiksna linija od potresa nije u funkciji.

RAD BLAGAJNE I GALERIJE SV. KVIRIN

Tel. ++385 44 527 478

Napomena: fiksna linija od potresa nije u funkciji.

blagajna2@domkkv.hr