Šetalište Vladimira Nazora 12 44 000 Sisak Hrvatska
Tel. ++385 44 527 470 Fax. ++385 44 527 475 Marketing: ++385 44 527 479
domkkv@domkkv.hr

Kontakt

Dom kulture Kristalna kocka vedrine
Šetalište Vladimira Nazora 12
44 000 Sisak Hrvatska

OIB 64298008481
Tel. ++385 44 527 470
Fax. ++385 44 527 475
INFO email
domkkv@domkkv.hr

Kazalište 21
Trg grada Heidenheima 3
Tel. ++385 44 548 776

Ravnatelj
Branko Ištvančić
ravnatelj@domkkv.hr
Tel. 044/527-472
Gsm. 099/2678372

Službenik za informiranje:
Marijana Barišić
Tel. 044/527-479
Fax. 044/ 527-475
E-mail: marijana@domkkv.hr

Računovodstvo
Kontakt osobe:
Antonija Anić
Gsm. 099/387-0004
antonija@domkkv.hr
Suzana Selihar
Gsm. 099/387-0004
suzana@domkkv.hr

Odjel tehnike
Kontakt osoba: Čedomir Marinković
Gsm. 091/1543-374
cedo@domkkv.hr

Voditelj filmske djelatnosti
Daniel Pavlić
Tel. 044/527-477
Gsm. 099/2115-236
daniel@domkkv.hr

Urednica programa za djecu i mlade
Tanja Tole Majstorović
Tel. 044/527-479
Gsm. 099/3543-366
tanja@domkkv.hr

Urednik glazbeno-scenskog programa; voditelj Glumačke družine Kazališta 21
Silvije Vadla
Tel. 044/527-473
Gsm. 099/4543-358
silvije@domkkv.hr

Voditelj programa za ples; voditelj Baletnog i Plesnog studija
Jasminka Petek Krapljan
Gsm. 099/4543-368
jasminka@domkkv.hr

Stručni suradnik za glazbu; voditelj glazbene radionice
Branko Kužnar
Tel. 044/527-473
Gsm. 099/4543-359
zan@domkkv.hr

Odjel marketinga
Tel. 044/527-479

Kontakt osobe:
Marijana Barišić
Gsm. 091/1543-372
marijana@domkkv.hr

Lorena Podić
Gsm. 099/387-0007
lorena@domkkv.hr

Jelena Jelić
Gsm. 099/4902-866
jelena@domkkv.hr

GALERIJA SV. KVIRIN
Tel. 044/527-479

RAD BLAGAJNE I GALERIJE SV. KVIRIN
Tel. ++385 44 527 478
blagajna1@domkkv.hr

PONEDJELJAK – PETAK
15:00-21:00 h
VIKENDOM sat vremena prije početka projekcije / programa